Кулінарія Can Be Fun For Anyone
Кулінарія Can Be Fun For Anyone
Blog Article
Щоправда, поетика їжі в літературі не обмежується внутрішнім світом. У книжці блискучого польського репортера Вітольда Шабловського «Як нагодувати диктатора?» їжа має іншу роль — вона є дзеркалом соціального й політичного життя під час катаклізмів і диктатури. Адже людей об’єднує потреба їсти без огляду на умови й обставини.
Ось чому «одеський форшмак» і «галицькі смаколики» цікавлять нас не менше, ніж архітектура й історія Одеси чи Галичини. З цієї ж причини люди в різних регіонах із нерозумінням, а то й відразою ставляться до «дивних» смакових уподобань в інших краях. Із кулінарних норм і прийнятних смаків, рецептів, практик, табу, звичаїв, забобонів, міфів, локальних продуктів і способів приготування формуються гастрономічні мапи людського життя.
Кулінарія — одна з найменш ізольованих частин національної культури. Більше того, кулінарія — інструмент інтерналізації світу — так український борщ і вареники, грузинські шашлики, азербайджанська долма, японські суші, швейцарське фондю, іспанська паелья, французькі жаб'ячі лапки, італійські карпаччо й піца, американські гамбургери, східна шаурма й багато інших національних страв стали інтернаціональними, розповсюджені по всій планеті.
Восени обов’язково приготуйте пиріг із корисним гарбузом і соковитими яблуками. Легка структура такої випічки, її солодкий з приємною кислинкою смак
Благо, знайти рецепти нових страв зараз не проблема. Любителі кулінарного мистецтва всюди щедро діляться найрізноманітнішими секретами досягнення досконалості. Щоб здивувати коханих та близьких, не обов'язково збиватися з ніг у пошуках екзотичних інгредієнтів і освоювати складні рецепти кулінарних страв. Навіть звичайний омлет або овочевий салат можна приготувати і подати так, що вони будуть виглядати по-королівськи ..
Культурна семантика їжі, приготування та їди — складне поле для антропологічних досліджень. Концептуальний фундамент для гастрономії задала античність. Це там прозвучало: «ми є те, що ми їмо», але маємо «їсти, щоб жити, а не жити, щоб їсти». Тобто людина стає тим, чим наповнює своє тіло-посудину, — і йдеться, звісно, не лише про харч. На давньогрецькому ґрунті виросли епікурейство, гедонізм, вегетаріанство як філософські підходи, а не лише системи харчування.
Дуже добре додавати до страви розсіл (бульйон) замість води, а також улюблені приправи. Коричневий рис з овочами та грибами – це смачно і водночас корисно. Отже, приступимо.
Тим не менше, як і в кожному салаті, кожна окрема складова додає якусь особливу нотку, яка може істотно змінити смак усієї страви.
У цьому світлі скандальне м’ясне плаття Леді Ґаґи могло Кулінарія би бути непоганим феміністичним жестом у відповідь.
Їжа, пристрасть до споживання їжі, кухня — це «несвідоме» моди. Це те, що модний дискурс виганяє з себе, вміщуючи на глибину своєї «свідомості».
Цільнозерновий хліб - як приготувати на дріжджах або заквасці за рецептами з фото
Тісто як пух для пирогів, пиріжків і булочок - рецепти приготування дріжджового, на кефірі або сирного
Ресторани та кафе заздалегідь готують спеціальні пропозиції для меню, аби залучити більше
Смак коричневого рису суттєво відрізняється від смаку шліфованого білого рису, до якого ми звикли. Власне, коричнева оболонка і додає йому специфічного горіхового присмаку.